מיסוי בינלאומי

העולם הופך לשוק אחד גלובלי, חברות רבות מפתחות את עסקיהן לא רק בישראל אלא גם המדינות אחרות בחו"ל וכך גם חברות גלובליות אחרות שנכנסות לישראל. חברות הזנק שביצעו אקזיט וכעת שייכות לחברות מחשבים עולמיות, אנשי עסקים שפותחים רשתות שיווק בחו"ל, משקיעים, רוכשי דירות להשקעה, יבואנים ויצואנים – כולם חלק מהשוק הענק והעולמי שכולנו מושפעים ממנו. כאשר סוחרים ומנהלים עסקים מעבר לים, ישנה חשיבות עליונה להכיר את מדינת היעד ואת ההסכמים הבילטרלים הקימים עם ישראל כמו גם להכיר היטב את השלכות המיסוי (מיסוי בינלאומי). הצלחה או כישלון תמונים בידע ובמקצועיות של היועצים המלווים את העסק. אז כיצד אפשר לצלוח את נושא המיסים בחו"ל? הנה הדרך הנכונה ביותר לעשות זאת:

מי שמחפש את הדרך להתמודד עם מיסוי בחו"ל יכול לשכור איש מקצוע שיספק ייעוץ מס מקצועי ואיכותי. באמצעות ייעוץ כזה אפשר להתמודד עם מגוון נושאים ולהפוך את ההתמודדות מול מיסוי, בירוקרטיה והתנהלות כלכלית נכונה – לקלה יותר. מי שמאפשר את השירות הוא בדרך כלל מומחים שיש להם ניסיון בעבודה ברשות המיסים בישראל ובחו"ל. אנשי המקצוע מומחים באיתור פתרונות אטרקטיביים בנושאי יועץ אסטרטגי טוב יכול לסייע לא רק בנושאים של מיסוי בישראל כמו גם בהחלטות לגבי ניהול חברות מהארץ או מכול מדינה אחרת בחו"ל. אנשי מקצוע מומחים בנושאים מס הם כאלה שיספקו ליווי של לקוחות בנושאים של מע"מ, מס הכנסה, מיסוי מקרקעין, בנושאים בהם דרוש מומחה לנושא סחר בינלאומי ומכס, יועץ אסטרטגי וכדומה.

השירותים שכדאי לקבל בזמן ניהול עסקים מעבר לים (וגם בישראל):

אם אתם מנהלים עסק, חברה או ארגון במדינה אחרת, חשוב לקבל שירותים חשובים מיועצי מס מומחים. בין השירותים תמצאו:

תכנון מס – יעוץ  בכול הנוגע לתשלומי מס הכנסה (מס חברות ודיבידנד) ופתרונות כאשר ישנן בעיות בתחום זה.

מע"מ – בחרו יועצים שיכולים לסייע לכם לבצע תכנון מס אפקטיבי ונכון תוך קבלת ליווי צמוד בעת ביצוע עסקאות מכול סוג ובכול מקום. שימו לב כי אנשי המקצוע שאתם בוחרים יכולים לטפל גם בשומות, חובות, עבירות מס וכדומה.

ייעוץ אסטרטגי – חשוב לבחור חברת ייעוץ מקצועי שמתמחה גם בתכנון אסטרטגי. באמצעות הכוונה נכונה אפשר לחסוך עלויות, לתכנן נכון את שרשרת האספקה ולהוריד את גובה תשלומי המיסים.

טיפול בנושאי מכס – סחר בינלאומי הא מקצוע לכל דבר ועניין ולכן חשוב שמי שמתנהל גם בארץ וגם בחו"ל יקבל שרות מאיש מקצוע בתחום, הבקיא בסחר הבינלאומי, בשרשרת האספקה, העברות כספים, שחרור מהמכס וכדומה..

לסיכום, באמצעות בחירת אנשי מקצוע לטיפול בעניינים שלכם מעבר לים, אפשר ליעל את שרשרת האספקה שלכם,  עכשיו לחסוך עלויות, להגדיל רווחים ולהתנהל טוב יותר ובאופן חוקי בחו"ל.

ראו גם: עורך דין מיסים | סוכן מכס | תכנון מס | מיסוי חברות